آیا شما هم مثل من عاشق رنگ مشکی هستید، اما از اینکه مدام به شما می‌گویند «مشکی نپوش» خسته شده‌اید؟ دلتان می‌خواهد هم مشکی بپوشید، هم اینکه مشکی‌پوش نباشید؟ آیا امسال بودجه‌ی چندانی برای لباس زمستانی کنار نگذاشته‌اید؟ خب پس جای درستی آمده‌اید. برای یک استایل پر از مشکی ارزا‌ن‌قیمت با ما همراه باشید.

شال

کمتر کسی است که یک شال مشکی نداشته باشد. اگر مشکی را رنگ عشق می‌دانید که دیگر حتماً کلکیسونی از شال‌های سیاه دارید. ضخیم‌ترین شال سیاهتان را برای این استایل انتخاب کنید. اگر هم سرمایی هستید، می‌توانید شال‌های بافت نازک یا نیمه‌نازکی را از مغازه‌ها یا حتی کنار خیابان یا فروشندگان مترو خریداری کنید. قیمت این شال‌ها از بیست‌هزار تومان شروع می‌شود.

بلوز

هرچه لباس، تی‌شرت، شومیز یا بافت مشکی دارید بریزید وسط و ساده‌ترین‌هایشان را انتخاب کنید. حالا هر روز از زمستان را بر حسب دمای هوا یکی از آن‌ها را زیر پالتویتان بپوشید. ما به مشکی وفاداریم.

شلوار

جواب ساده و ارزان همیشگی: جین. با توجه به ترندهای چند سال اخیر، همه‌ی ما یک شلوار جین جذب کوتاه داریم. همان را بردارید. اگر هم شلوارتان کهنه شده، می‌توانید یک شلوار جین آبی تیره‌ی ارزان خریداری کنید. اگر ارزان‌فروشی‌ها را بلد باشید با پنجاه‌هزار تومان هم می‌توانید یک شلوار خوشگل بخرید.

رویه

خب اینجا جاییست که بی‌خیال رنگ مشکی می‌شویم. این روزها پالتوهای فوتر از ارزان‌ترین و خوشگل‌ترین پالتوهای بازار هستند. به یک پالتوفروشی بروید و یک پالتوی فوتر رنگ روشن بردارید. اگر اهل رنگ‌های پرانرژی و شاد هم هستید، کاملاً دستتان باز است که به‌جای کرم و قهوه‌ای، سبز و نارنجی انتخاب کنید. فوترها حسابی متنوعند. قیمت این پالتوها از صدهزار تومان شروع می‌شود.

کفش

به یک آیتم زمستانی دیگر رسیدیم. نگران نباشید، می‌توانید مشکی‌بازی را اینجا هم ادامه دهید. اگر بوت مشکی دارید که خب، دیگر نیازی به هزینه نیست، اما اگر ندارید می‌توانید یک بوت یا نیم‌بوت مشکی به سلیقه‌ی خودتان بگیرید و خیالتان راحت باشد که با هر استایلی ست می‌شود. نیم‌بوت‌های سیاه هم معمولاً از هفتاد یا هشتاد هزارتومان شروع می‌شوند.

کیف

در فصل زمستان معمولاً آدم چیزمیزهای بیشتری همراه خودش دارد: شال گردن، دستکش و چتر. پس ما به دنبال یک کیف بزرگ هستیم. از آنجایی که می‌خواهید کیف مشکی بگیرید، چندان اصل یا گران‌قیمت بودنش به چشم نمی‌آید. کیف دوشی مشکی زنانه هم که به وفور در بازار با انواع قیمت‌ها پیدا می‌شود. پس متناسب با جیب و سلیقه‌تان یک کیف مشکی بزرگ هم بگیرید.

تبریک می‌گویم. شما کلی آیتم مشکی پوشیده‌اید، در حالی که دیگر مشکی‌پوش به چشم نمی‌آیید. حتماً تجربه‌هایتان در زمینه‌ی این استایل را با ما در میان بگذارید.

نکات بهجتی:‌ ۱ – ۲ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ – ۹ – ۱۱ – ۱۲ – ۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.