پوشیدن تیشرت و پیراهن مردانه با هم یکی از رایج‌ترین و البته جذاب‌ترین استایل‌هاییست که مردان در هر سنی می‌توانند داشته باشند. در تلویزیون به‌خاطر کدهای پوششی یا همان dress code این نوع استایل را زیاد می‌بینیم. هرچه برنامه‌سازها قصد داشته باشند برنامه‌های جوان‌پسندتری بسازند، بیشتر به سراغ تی‌شرت و پیراهن می‌روند.

اگر دانشجو هستید، حتماً این سبک لباس پوشیدن را چندباری امتحان کرده‌اید. شاید هم تبدیل به استایل روزمره‌ی همیشگی شما شده باشد. اگر میانسال هستید، اما دوست دارید خوش‌لباس باشید و جوان‌تر به نظر برسید، هم این استایل مخصوص شماست.

هیچ مردی نیست که حداقل چند تی‌شرت یا پیراهن نداشته باشد. برای همین این استایل، را می‌تواند یک استایل همگانی دانست. پوشیدن تی‌شرت و پیراهن به‌خاطر انواع مختلف ترکیب‌هایی که می‌توان با آن ایجاد کرد، همیشه غافلگیرکننده است و هیچوقت شما را ناامید نمی‌کند.

آیا این ترکیب، ترکیب گران‌قیمتی است؟ البته که نه. اگر اهل خریدن لباس گران یا برند نباشید، می‌توانید حتی با مبلغی پایین‌تر از صد هزار تومان، یک پیراهن و یک تی‌شرت بخرید. در این مورد گران‌تر پوشیدن نیست که استایل شما را زیباتر می‌کند. بلکه ترکیب درستی است که با انتخاب این دو آیتم برای خودتان می‌سازید.

اما برویم سراغ اصل مطلب:‌ چطور تی‌شرت و پیراهن را ترکیب کنیم؟

۱. پیراهن‌های چهارخانه بهترین انتخاب‌ها هستند. آن‌ها را با یک تی‌شرت ساده‌ی تک‌رنگ یا تی‌شرت ساده با طرح گرافیکی ست کنید. می‌توانید با پوشیدن شلوار جین تیره‌ی چسبان و یه جفت کفش ونس یا کانورس استایل چشمگیری داشته باشید. در فصل‌های سرد هم می‌توانید پیراهن گرم‌تری (مثل مخمل یا جیر) بپوشید و همراه با بوت‌های مورد نظرتان، توجه‌ها را در خیابان به ظاهر خود جلب کنید.

۲. پیراهن‌های جین و آبی کمرنگ هم از بهترین گزینه‌ها برای ست کردن با تی‌شرت‌های ساده هستند. آن‌ها را با یک تی‌شرت سفید و شلوار کتان روشن امتحان کنید. کتانی و کفش تخت سفید بیش از هر پاپوش دیگری به این ترکیب رنگ می‌آید.

۳. در زمستان پیراهن‌های جیر و مخمل را با تی‌شرت‌های تیره و ساده امتحان کنید. این ترکیب با کفش‌های رسمی مشکی حسابی زیبا می‌شود.

۴. تی‌شرت چه رنگی بپوشیم؟ دو رنگ تی‌شرت هستند که هر مردی حتماً باید در کمد لباس‌هایش داشته باشد. درست حدس زدید: سفید و مشکی. این دو رنگ تقریباً به هرچیزی می‌آیند و کار شما را راحت می‌کنند. بعد از این رنگ‌ها، به‌دردبخورترین رنگ‌هایی که می‌توانید بخرید و مطمئن باشید از خریدش پشیمان نمی‌شوید، سرمه‌ای و خاکی اند.

۵. پیراهن‌های طرح‌دار و گل‌گلی را با تیشرت‌های ساده و روشن ست کنید. یک پیراهن گل‌گلی یا تیشرت آبی و شلوار جین تیره، استایل زیبایی خواهد بود.

۶. پیراهن‌های گشاد انتخاب کنید. پیراهن‌های تنگ را نمی‌توان با تیشرت پوشید، چون احساس راحتی نخواهید کرد.

۷. مراقب باشید که تی‌شرتتان کوتاه‌تر از پیراهنتان باشد و از آن بیرون نزند.

شما درباره‌ی این استایل چه فکر می‌کنید؟ چه رنگ‌هایی را با هم می‌پوشید و چه رنگ‌هایی را دوست دارید داشته باشید؟

نکات مورد استفاده: ۱ – ۴ – ۶ – ۷ – ۸- ۱۱ – ۱۲ – ۱۵ – ۱۷ – ۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.